Olimpos'a Dönüş

Tanıtım Bülteni, Satış Noktaları ve Kitap Yorumları
İlk Basım Tarihi
Nisan 2019
Sayfa Sayısı
344
ISBN
978-605-2280-52-2
Söyleyecek o kadar çok şey vardı ki, hiçbirini söyleyemedim.

Ölümsüz bir hayatı hayal edemediğimi, kendimi onlardan biri olarak göremediğimi, Hades geldiğinde muhtemelen hepsinin öleceğini ve henüz O’na bir kez bile sarılamamışken O’ndan ayrılmak istemediğimi söyleyemedim.

Tıpkı bir kanser gibi beni içten içe kemiren Ares’ten, ihanet edeceği için ondan nefret ettiğimden ve bir sebepten ötürü durmadan ona doğru çekildiğimden bahsedemedim.

Tek yapabildiğim, derince nefes alıp önümdeki manzarayı izlemekti.
” 

Uğradığı saldırının ardından kendini yepyeni bir dünyanın içinde bulan ve efsanevi Olimposlular ile tanışan Sade, onlarla birlikte geçirdiği zaman boyunca kendine güvenmeyi öğrenmek zorundadır.

Eros’un büyüleyici sevgisi ile Ares’in merak uyandıran karanlığı arasında kalan Sade, belki de Olimposluların yaklaşan savaştaki tek şansı olacaktır.


Sosyal Medyadan Takip Edin:

Satış Noktaları

Kitap Yorumları

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Günaydın🤗💜💙☕📚💐 . . @aslierens #olimposadönüş #okudumbitti . . Sade'nin ruyası daha dogrusu kabusu ile basliyor her sey.. günü tam normal başlamışlen ilerleyen zaman diliminde hiç olmadık bir şey yaşıyor. Ruyasında  gördüģü olayları ve mekanları tekrar görmeye başlıyor. Ancak arada olan tek fark bu sefer uyanık SADE. Birebir gördükleri ile zaten bir şok yasarken tüm karmaşanın icinden kendisini cekip alan KURTARICISI olur... Ve bu KURTARICI Sade'yi goturdugu yer Bukoleon Sarayı olur.... Farkli bir dunya farkli bir atmosfer. Cunku onlar "Biz evrenin bir parcasiyiz. Evrimin ilk ve son halkasiyiz"diyorlar. Akıcı kurgusu ve fantastik dünyası ile eser kendini cok guzel okutturuyor. Tarzı sevenlere tavsiyemdir💙📚☕💚 . . #alıntı . 💙Dünyadaki ve evrendeki her şey birbiriyle bağlantılıdır. Bir ışık düşün,gökkuşağı gibi. Hiç bilmediğin, keşfedilmemiş renkler bu gökkuşağında barınıyor ve binlerce boyutta birden aynı anda varlığını sürdürüyor. Her biri farklı uzunlukta, değişik şekillerde ve kâinatın ayrı noktalarına erişiyor.. Yaşayan bir organizma gibi birbirinden asla kopmayan ve sürekli gelişen bu ışık yolları bizi besliyor,büyütüyor..Hepimizi var ediyor. Bizler onların sayesinde buradayız. Gökkuşağı renklerinin bir parçasıyız . . . #bookstagram #books #tavsiyekitap #coffeeart #comment #library #bookclub #likelike #gunaydin #kitaplaryolda #reading #bookworm #yalit #fantastic #kitapaski #coffe #bookandcoffee #kitapdunyasi #kahvekeyfi #1k1f #photography #vsco #kitapokur

kitapkahvemüzik (@kahve_kitap_aski)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Herkese merhaba😊 Agustos ayinin ilk kitabi olan Olimpos'a dönüs kitabinin yorumu ile geldim ben💙 Yazarimiza böylesine guzel bir kitabi benimle bulusturdugu icin cok tesekkur ederim🙏 @aslierens boyle birsey okuyacagim aklima gelmemisti, ben cok sevdim🤗bir Türk yazardan mitolojik tanrilarin icinde oldugu, iyi islenmis bir fantastik kitap okumak beni cok mutlu etti🎊 . . . Kitabin konusu: Sade adinda bir kizimiz var, kendisi ailesini yakin zamanda kaybetmis ve tek basina yasayan biri.. hayatinda her sey gayet rutin giderken, bir olay sonrasinda eros ile tanismasi ile daha dogrusu Eros'un onu bulmasiyla basliyor hikayemiz... Evet bildigimiz Eros, ask tanrisi...🙈 (bu arada betimlemeler bir harikaydi) Eros Sadeye yer altindaki kimsenin bilmedigi saraylarina indiriyor ve Sade orada diger tanrilar ile tanisiyor.. oraya göturulmesinin nedeni ise kendisinin de bir tür tanri olmasi... ölümsüz yani.. ama tabi bunu o gune kadar kendisi de bilmiyor..🤔 Ama hepsinin basi Hades ile belada cünkü Hades Sade'yi istiyor... bunun içinde savas... . . . Kitabimiz bu minval uzerinde ilerlerken Eros'un aski bizi mest ediyor tabiki.. Sade'yi korumasi, yanindan ayrilmamasi cok guzeldi🙈 Farkli fantastik, guzel bir kitap okumak istiyorsanız öneririm, yazarimizin kalemi de anlatimi kadar iyiydi bence, gereksiz tekrarlar yok, sıkılmadan okuyorsunuz... Herkese keyifli okumalar dilerim 🤗 Mutlu günler #okudumbitti #tavsiyekitap #kitapyorumu #siyahbeyazyayinlari #agustosayindaokuduklarim #olimposadonus #aslieren #bookstagrammer #okumayiseviyorum

Aretiasın Kitapları📚 (@aretiasinkitabi)'in paylaştığı bir gönderi ()